Супермобіль у Школі: як виглядає мрія, яка стала реальністю?

01.06.19

Обережно на поворотах: тепер у Школи Супергероїв є свій Супермобіль.

І це історія про те, як з мрії одного маленького хлопчика народився цілий проект та аж два крутих автомобілі. Один з яких – курсує між корпусами «Охматдиту» та телепортує карапузів на уроки і процедури. А інший – став втіленням малюнка Ромчика Навроцького. Йому лише 4 роки, а він уже став справжнім дизайнером автомобіля! І ми вирішили зробити його ескіз реальністю! 

Уже 28-го травня зіркова гостя Школи Супергероїв Тіна Кароль презентувала всім справжній Супермобіль за ескізом Ромчика. А сам малюк отримав свій окремий міні мобіль, який один в один повторює малюнок. 

До Дня Захисту дітей нам вдалося створити неймовірне – зі звичайної автівки народити Супермобіль. У цьому нам допомогли фантастичні друзі з Pesto Cafe, проект «Здійсни мрію» та чарівники автотюнінгу і декору на чолі з Олександром Слободяником. Півтора місяці майстри виготовляли конструкцію для нового авто – адже усі деталі потребували особливого підходу. Навіть логотип Супермобілю розробив сам маленький Ромчик. І хто знає – можливо, в майбутньому це стане справжнім брендом? 

Давня мрія лікарні втілилася: і тепер для карапузів немає меж – за будь-якої погоди та стану здоров’я ці відчайдухи можуть мандрувати між корпусами на процедури, заняття в Школі Супергероїв і навіть за потреби виїжджати до міста. Що вам сказати? Що відтепер на уроках стало ще більше пізнайок, адже проблема дороги в Школу вирішилася на раз-два. І навіть просто, аби проїхатися в Супермобілі, малюки готові вчитися без зупину!

Сюжет ТСН 1+1

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл