Як стати зіркою YouTube? Урок від Potapchiq

10.06.19

Хімія успіху – і такі уроки в нас бувають! Ми запросили в гості одного з найкрутіших тінейджерів та блогерів. Син шоумена Потапа Андрій Потапенко охоче зголосився розказати супергероям, як воно – бути зіркою YouTube.

Potapchiq назбирав у свою армію фанів понад 34 000 читачів в Instagram та увага-увага: 13 000 на YouTube. А йому лише 10 років. Тому ми просто тупцяли ногами в нетерпінні: які ж секрети та лайфхаки популярності розкриє нам маленький блогер?

І це була дуже емоційна та енергійна зустріч. Андрій розповів, як вести соціальні мережі, навіщо взагалі ставати блогером та як створювати класний контент, коли тобі лише 10 років. На зустрічі не було жодного вільного стільця, бо супергерої мріяли зустрітися зі своїм ровесником, який точно знає, що таке блоггінг і з чим його їдять.

А ми теж трохи підглядали, нема де правди діти. Бо ж не уроками єдиними – даєш соцмережі та крутий контент у маси! Дякуємо, Potapchiq!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл