Платформа Добра стає Фортом

30.06.19

У нас зміни: Платформа Добра, яку розробляємо вже кілька років, змінила свою айдентику та формат. Час іти вперед і брати нові масштаби. Ми вигадали нову назву, логотип, ідею та свіжу місію.

І ми готові представити вам Форт – платформу для волонтерів, яка стане коворкінгом, місцем для навчання, об’єднання спільноти та гуртової роботи.
Це буде саме та локація, та фортеця, де кожен волонтер зможе знайти своє комфортне місце для роботи, де вдасться провести зустріч чи брейншторм, реалізувати проєкти чи знайти підтримку серед тих, хто має більше досвіду.

Форт – це коворкінг і освітній центр для волонтерів, а також Кабінет довіри та психолога для всіх, хто потребує підтримки. Завдяки місту ми вже маємо приміщення просто в серці Києва і нас чекає ремонт. Ми стали на крок ближче до мети – створити комфортне та затишне місце для всіх волонтерів країни.

Дякуємо дизайнерам Антону Машиніну й Олені Кузьміній за таке перезавантаження і нове обличчя Форту. І запускаємо фандрейзинг, аби кожен охочий міг підтримати ремонт Форту.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл