Суперурок з інформатики

05.07.19

Школа Супергероїв взяла участь в конкурсі #SuperUrok2019 від EdPro.
Звісно, ми вирішили, що нашим суперуроком стане інформатика – бо наші карапузи технології обожнюють. Тим паче, що умовою конкурсу було провести заняття за допомогою інтерактивної дошки з програмою mozaBook.

Що ж в результаті? У нас був один гуру-вчитель Богдан Савченко, десять допитливих супергероїв та корисна тема «Комп’ютерні мережі та можливості інтернету». Окей, Google, а як же зацікавити дітей на уроці? Зробити так, щоб всі елементи на дошці можна було рухати, малювати медійним маркером та пояснювати терміни за допомогою анімації.

Найважливіше – що зі смарт-дошкою можуть працювати дітлахи з інвалідністю, на візочках та з будь-якими унікальними потребами. Адже у супергероїв не має бути жодних обмежень. І знаєте, наш урок таки дійсно став найкращим, адже ми виграли медійну панель від EdPro для нашої нової Школи Супергероїв у Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні. Тому пророкуємо ще більше крутих уроків для всіх!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл