Хто став першою школою за новою франшизою? Зустрічайте – Житомир!

10.07.19

Уявіть, лише 19 лютого ми презентували першу в Україні соціальну франшизу Школи Супергероїв. І минуло лише кілька місяців – як ми вже готуємося до ремонту, щоб відчинити двері нової школи.

Першими виклик франшизою прийняла Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня та її головний лікар – Довгополий Юрій Дмитрович. Просто на презентації 19 лютого ми офіційно вручили пану Юрію бренд-бук та ввірили наші серця. І закрутилося!

Завдяки нашим фантастичним партнерам проєктам «Право на освіту» на чолі з Наталією Мосейчук та «Здійсни мрію» ми відправилися в експедицію до Житомира. І не самі, а з героями серіалу «Школа» – бо малюки в лікарнях навіть не сподівалися на такий сюрприз. Цей візит став стартом та першою сходинкою до дверей Школи Супергероїв у Житомирі.

А що далі? Далі був дизайн і креативна ідея від бюро «Двоеточие». Ці відчайдухи підготували ідеальний макет світу супергероїв, врахували всі санітарно-епідеміологічні норми, медичні побажання лікарів та потреба маленьких карапузів. І в результаті ми отримали неймовірно крутий проєкт Школи. Попереду ремонт, а в нас уже є крута смарт-дошка від EdPro.ua, а отже – тільки уперед і урокам в Житомирі бути!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл