Зустрічайте – школа в Житомирі!

29.07.19

Житомирська міська дитяча лікарня теж прийняла виклик франшизи Школи Супергероїв. І ми вже почали готуватися до ремонту. Тому чекайте не одну, а одразу дві школи в Житомирі, хто ж перший? Змагання починаються!

На черзі – Житомирська «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека». Як це нам вдалося? Усе завдяки тому, що в Міській Раді Житомира є люди, які теж вірять в сили супергероїв. Міський голова Сергій Сухомлин підтримав проєкт і допоміг розв’язати всі бюрократичні питання. І вже 24 липня рада Житомира виділила 233 тисячі гривень на першу Школу за франшизою. Чи це не фантастика? На ці кошти нам вдасться облаштувати класи, круте освітлення, сконструювати зручні меблі та забезпечити дітлахів сучасним мультимедійним обладнанням.

Уявіть, що на дизайн-проект витратили лише один тиждень – Анна та Владислав Яловицькі підготували неймовірну візуалізацію за рекордно короткий термін.

Кураторкою школи традиційно лишається телеведуча та лідерка проєкту «Право на освіту» Наталія Мосейчук. А новою директоркою Школи Супергероїв у Житомирі стала Вікторія Михайленко і її силами та енергією школа вже обростає стінами, підлогою та партами. Ремонт у самому розпалі і ми з нетерпінням чекаємо старту уроків.
Далі буде!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл