Дистанційна освіта в Школі Супергероїв

27.08.19

Як учитися, якщо ти не можеш вийти за межі своєї палати? А інколи – навіть учителі не можуть зайти до тебе. У Школі Супергероїв є дітлахи, які мусять лежати в спеціальних боксах. Їм не можна на вулицю, не можна на уроки, не можна залишати межі свого маленького світу. Але їм можна і варто вчитися, пізнавати нове, хапати враження та проживати своє дитинство.

Саме тому ми звернулися до профі за допомогою. Дистанційна школа «Оптіма», мабуть, як майстер Йода такої освіти в Україні, вони погодилися стати нашими провідниками до школи в комп’ютері.

Майже рік тривав експеримент з дистанційного навчання і пройшов він успішно. Три учні – Микола, Антон і Настя – першими випробували на собі цю історію. Під пильним наглядом кураторки Наталії Давиденко ці супергерої опанували купу нового матеріалу. І що в результаті?

По-перше, виявилося, що навчання через комп’ютер – таки зручно.
По-друге, можна пройти шкільну програму і не виходити з палати.
По-третє, усі дуже цікаві та доступні для розуміння.
І нарешті – мультимедійні завдання та контрольні відео спонукають дітей вчитися з подвійним апетитом.

«Мій син, поки ми не потрапили до лікарні, був дуже завзятим учнем. І дистанційне навчання стало для нього єдиною можливістю не відставати від однокласників, не втрачати набуті до цього знання!» – мама одного з учнів.

«Це дійсно зручно для дітей, хоча й не надто для самого вчителя. Але програми дуже цікаві і добре орієнтовані на те, щоб учні могли засвоїти новий матеріал. І для цього їм не потрібно ходити до школи, необхідно мати лише комп’ютер та вчителя-наставника» – Наталія Давиденко

Цього року Оптіма планує надати нам аж 15 місць для дистанційного навчання, ну що – час відкривати свою особливу Школу Супергероїв прямо в комп’ютері?

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл