Ми підготували Урок суперсили!

27.08.19

Як допомогти малюкам у лікарнях одужувати? І чи може це зробити школа? А як же, подумали ми і запросили кращих учителів створити справжній посібник дива.

На фестивалі освіти «Вчителі майбутнього», який організувала Освіторія і пройшов він у Львові 21-22 червня, ми разом з освітянами створили конспект «Уроку суперсили». Що це і для чого?

По-перше, це урок, який допомагає дітям знаходити сили для одужання.
А по-друге, це готова інструкція для вчителів будь-яких шкіл України і не тільки в лікарнях.

Цей урок допомагає розкривати всі суперсили та таланти карапузів. Мотивує пізнавати себе та свої здібності, вчить прислухатися до бажань та сміливо мріяти. Ми створили готовий конспект, який можна адаптувати, доповнювати та підлаштовувати під свою школу і класи так, аби якомога краще розвивати здібності дітей.

Урок суперсили містить Вступ, Основну частину, Домашні завдання, Дискусії Приклади вправ та Інтерактивних занять. Наприклад, дітлахам пропонують створити Портрет свого героя або описати суперсили, які можуть бути в реальному житті. Чи згадати історії, де вони відчували себе справжніми героями. Це буквально готовий план уроку, який учителі можуть брати та проводити хоч зі змінами, хоч без. Завдяки досвіду освітян, ідеям кращих учителів та нашим менеджеркам проєктів Марині Михайленко та Людмилі Сокур відтепер Урок суперсили може бути в кожній школі.

Адже супергерої живуть серед нас і не лише в лікарнях, чи не так?

Урок Суперсили

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл