Мир, дружба, Червоний Хрест — як нам пощастило з волонтерами

30.09.19

Усі великі справи починаються з класних людей поруч: уже два роки поспіль волонтери із Червоного Хреста допомагають нам в Школі Супергероїв. І все дуже офіційно, а не лише на засадах дружби, адже ми навіть підписали Меморандум про співпрацю з цією неймовірною організацією, яка чинить добро по всьому світу. 

Щовівторка команда волонтерів приходить до карапузів в «ОХМАТДИТ» і влаштовує свято креативності. Це і воркшопи з малювання, і уроки танців, і заняття з квілінгу та ліплення — щоразу Червоний Хрест вигадує нову тему та активності. Наші маленькі супергерої чекають цих зустрічей з диким нетерпінням, адже ці вівторки перетворюються на свято творчості, фантазії та розвитку уяви. Ми досі не можемо в це повірити, але ще жодного вівторка волонтери не оминули та не пропустили свого візиту — такій відповідальності та енергії можна лише відверто заздрити! У них вистачає сил і на заняття з дітьми, і на підтримку наших проектів, і на допомогу в Городику!  

Це команда неймовірних людей, які готові змінювати світ довкола та допомагати іншим долати всі перешкоди — ми дякуємо, що в нас є такі друзі та партнери!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл