Наталія Контемір

бізнес-консультант та експерт з франчайзингу

контакти:

Саме пані Наталія допомагає нам навести лад у складній бізнес-структурі, а головне – втілити основну мрію про Школу Супергероїв у кожній лікарні країни.
Пані Наталія – та людина, яка планувала, контролювала та регулювала роботу бьюті-барів G-bar, вивела туристичну компанію «Join Up!» на новий рівень прибутковості та за 6 місяців зібрала потужну команду для MICE Travel.

Це той фахівець, який здатен писати маркетингові стратегії, аналізувати ефективність та збільшувати об’єми прибутку. А головне – робити так, щоб наша Школа Супергероїв могла фактично телепортуватися в будь-яке місто України та комфортно там існувати і приносити користь усім карапузам. За плечима Наталії Контемір успішні проекти, рітейли та розбудовані мережі успішного бізнесу. Одним словом, усі надскладні та незрозумілі бізнес-питання ми вирішуємо завдяки пані Наталії.

Професійне біо:

  • Бізнес-консультант – BURSA Hotel Kyiv. А це не лише готель, а й галерея, бібліотека, кафе, бар та нетворкінг – усе в одному.
  • Менеджер з фрайчанзингу – Oh My Look! & G.Bar
  • Виконавчий директор – ООО “МАЙС ТРЕВЕЛ”
  • Керівник відділу фрайнчанзингу – ДП “А.Е.Т. Join UP!”

Підписка

Отримувати на пошту найважливішу інформацію з життя організації

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл