Усе, що ви хотіли знати про Коробки Хоробрості

20.11.19

Скільки процедур у лікарні? Чи страшно робити уколи? Або діаліз? Ми знайшли спосіб перетворити страх від маніпуляцій на джерело енергії.
Як? Створити цілий арсенал призів за кожну мужньо вистояну процедуру.

Відтепер у кожному маніпуляційному кабінеті на супергероїв чекає не страх і переляк, а Коробки Хоробрості. Ці звичайні дерев’яні бокси ховають справжню скарбничку трофеїв – іграшки, пазли, конструктори, прикраси, будь-які круті сюрпризи, які здатні підняти настрій та розфарбувати день посмішкою.

Це як Новий рік, але щодня: трохи хвилювання, очікування «а що ж я витягну цього разу?» та непідробна радість і здивування від нової іграшки.

Як це працює? Усе просто: малюк приходить на процедуру, а після – тягне з Коробки свій трофей. Звісно, наосліп, щоб було побільше напруги! Доведено словами медсестер: тепер на кожну процедуру витрачають вдвічі менше часу, адже нікого не доводиться вмовляти. Усі хочуть отримати свій сюрприз. Менше сліз, більше хоробрості!

Ми наповнюємо Коробки щомісяця і їх запас швидко зникає, адже процедур багато, карапузів – ще більше. Перша Коробка з’явилася у нас 2016 року і оселилася у ВІЛ відділенні НДСЛ “ОХМАТДИТ”. Тепер таких Коробок уже 9. Вони живуть у відділеннях педіатрії, ендокринології, неврології, токсикології, офтальмології, інфекційному для карапузів до 3-ьох років, ВІЛ-відділенні, приймальному хірургічному відділенні та поліклініці “ОХМАТДИТ”.

Спонсорами дитячої хоробрості вже виступили АНЕАD, 4b, Каштан, Avanti, La Fit, Аренда лесов, Cooper&Hunter, Sensorama, Clever up Kids. Усі ці круті компанії щомісяця наповнюють Коробки крутим змістом, бо здивувати малюків та витягнути їх зі світу уколів та процедур – ще той челендж! Але ми знаємо, посмішка та радість лікують краще за біль і страх. Тому, якщо ви теж хочете закинути до Коробок трохи дитячого захвату і стати спонсором нашої хоробрості, просто пишіть нам.

Будь-хто може запропонувати свій вміст Коробки Хоробрості і подарувати дітям силу до одужання!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл