Бібліотека супергероїв на старті!

22.11.19

Ми готували цю Бібліотеку буквально всією країною більше двох років. У ній вже біля 10 000 книг і це лише початок.

По-перше, під час найкрутішої конференції вчителів EdCamp ми влаштували марафон «Учительство – дітям: книжки про супергероїв та героїнь». І сотні вчителів з усіх куточків України наповнили нашу бібліотеку корисними книгами та історіями. Окрім того, навіть пані Міністр освіти та науки Лілія Гриневич доєдналася до марафону. І ми встановили реальний книгорекорд.

По-друге, одні з найсучасніших видань нам подарували Yakaboo, Буква та Книжковий Арсенал. І тепер в Бібліотеці є всі новинки та бестселери з якими можна подорожувати враженнями не полишаючи палат.

По-третє, нашим підручникам та робочим зошитам позаздрить будь-яка гімназія, бо їх для нас підготували Видавництво «Генеза».

І весь цей літературний скарб ми зібрали в одній з найсучасніших бібліотек. Чому? Бо дизайн цього сховища бібліофілів та суперчтунів підготували дизайнери бюро «Двоеточие» Юрій Баган та Єлизавета Фещенко. І виглядає це як крутий мобільний хаб – буквально бібліотека на колесах. Бо всі меблі тут можуть рухатися, роз’їжджатися та трансформуватися.

Звісно, весь це книгопотік ми би ніколи не привели до ладу самотужки. Але наші друзі з BOtaN прокачали нашу Бібліотеку крутою систематизацією та каталогізацією. А команда волонтерів Miss Ukraine та Червоний Хрест своїми прекрасними руками довели до ладу всі ці каталоги і розібрали пакунки книг. Відтепер лишається тільки розкласти все по поличках і вперед – читай так, щоб ніхто не зупинив політ твої супердумок!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл