А в нас новий ігроквест — беріть собі в арсенал!

16.04.20

Перетворіть свою квартиру на квест-кімнату: ми вигадали розвагу для всієї родини! Якщо ізоляція не дозволяє виходити на вулицю, то влаштувати світ пригод можна просто вдома. Саме так подумали ми і сіли мізкувати: як додати святкового настрою вам та всім карапузам?

Тому наш учитель Володимир Алексеєв створив круту гру, аби вихідні минули зі сміхом, подивом та вигуками зачудування. Нам знадобилося кілька днів, аби все розписати та вигадати легенду. А далі лишилося створити дизайн і зверстати ігрові картки — так з’явилася «Легенда про суперсилу».

У грі є шість карток, які заховані в секретних місцях квартири. Якщо ви знайдете всі шість, то зможете скласти мапу та знайти сувій, який розкриє таємницю потужної суперсили, що є в кожного. Коли дізнатися про неї, то можна досягти будь-чого! Як думаєте — що це?

Аби зіграти родиною достатньо завантажити нашу кольорову інструкцію-розкладку тут https://bit.ly/2RFXReo, роздрукувати та вирізати картки. І звісно, сховати їх по різних кімнатах помешкання. А тепер можна відправлятися в пошуки суперсили! Якщо ви давно думали, у щоб таке зіграти всією родиною — саме час спробувати новий квест.
 

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл