«Як навчати супергероїв?» – безкоштовний онлайн-курс для лікарняних вчителів!

30.04.20

 

Командою Школи Супергероїв ми вирішили, що настав час для того, аби підготувати якомога більше українських вчителів до викладання маленьким супергероям у лікарні! Для їх підтримки та навчання ми розпочинаємо реєстрацію на безкоштовний онлайн-курс «Як навчати супергероїв?».

«Як навчати супергероїв?» це перший в Україні онлайн-курс для вчителів, які хочуть працювати в лікарні. У ньому ви дізнаєтеся про особливості роботи з дітьми, навчитеся підготовці занять у лікарні та отримаєте інструменти, які допоможуть подолати психологічні бар’єри. Ми розповімо про перебіг основних форм хвороб, а також про те, як мотивувати дітей до навчання.

Курс складається з 10 тем з відео, тестами та додатковими матеріалами й фінального іспиту наприкінці. У разі успішного завершення вчитель отримує сертифікат на 20 академічних годин. Початок навчання вже за тиждень – 07.05. 

 

Євгенія Смірнова, засновниця Школи Супергероїв: «Ми зібрали крутих експертів, які проаналізували специфіку навчання дітей в лікарнях, і розробили рекомендації для вирішення часто виникаючих питань. Наше невгамовне бажання розповісти вчителям, як працювати в лікарні, призвело до появи такого важливого курсу».

 

Наталія Мосейчук, ведуча 1+1 та кураторка Школи: «Лікарняний вчитель — по-перше, друг, помічник, психолог, а по-друге — педагог. Тож ідіть вперед — вчити. Бо хто, як не ви? Залучайте та запрошуйте своїх колег із таким самим «великим серцем». Малі мають знати — вони не одні ведуть боротьбу зі складними хворобами — у них є ви».

 

Переходьте на курс та ставайте  суперучителями для маленьких супергероїв!


Онлайн-курс «Як навчати супергероїв?» розроблено спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл