Як минув карантин в Школі Супергероїв?

20.05.20

Карантин зробив хитру штуку — змусив усіх нас почуватися приблизно так само, які наші карапузи в лікарні. У повній ізоляції від звичайного життя. І це дозволило зайвий раз поміркувати та зрозуміти: дітлахи в лікарнях потребують нашої уваги, пригод та розвитку. Адже всидіти в чотирьох стінах та зберегти оптимізм справа не з легких, чи не так?

Школа Супергероїв, звісно, зачинилася, як і всі стаціонарні школи. Адже здоров’я малечі — наша перша цінність. Та й саме заради нього ми всі тут зібралися. Однак лишити дітей занять та спілкування з учителями ми не могли. Тому провели 85 уроків онлайн!

Усі діджиталізувалися, дістали свої ноутбуки, а наш гуру інформатики — пан Богдан — з ентузіазмом взявся знайомити всю педагогічну команду з хитрощами технологій. Ми вже мали досвід дистанційного навчання для дітей у спеціальних боксах. Тому залюбки скористалися всіма напрацюваннями та вирушили в онлайн.

Однак цього нам виявилося замало — тому з’явився Telegram-канал та Viber-група Школи Супергероїв. Де ми створили підбірки контенту для занять на щодень. І весь матеріал згрупували відповідно до віку дітлахів — від дошкільнят до випускників. Щоб кожен учитель міг користуватися відео, кросвордами, заняттями та цікавими темами, а діти могли протягом усього тижня отримувати порцію цікавого контенту.

Що в результаті? Плюс 700 підписників в обох каналах і понад 3000 відео, які ми переглянули, аби відібрати найкращі. До речі, підписатися на канал Школа Супергероїв Online ви можете тут https://t.me/superschoolonline, а приєднатися до спільноти у Viber тут https://bit.ly/2zsuW7T.

Головний здобуток цього карантину — наша команда лишилася без змін, а отже попереду чекає відкриття нових Шкіл!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл