Наш фінансовий звіт за 2019 рік

16.06.20

Ми завжди готові хизуватися своїми публічними звітами. А все тому, що з документами та рахунками блискуче вправляється наш бухгалтер. Благодійність мусить бути прозорою, адже довіра — наш головний ресурс. Тому ми давно вирішили, що маємо  бути не гірші за всі закордонні фонди та організації. І щороку готуємо публічний фінансовий звіт. Однак що по цифрах?

Минулого року ми отримали 2 мільйони 436 тисяч гривень завдяки нашим постійним друзям-меценатам та благодійним внескам. За ці кошти нам вдалося не лише виплатити зарплати вчителям та підтримати нашу Школу, а й створити онлайн-курс для вчителів, провести ремонт Резиденції, задизайнерити Супермобіль та висадити наш Городик. Окрім того частина коштів традиційно пішла на Коробки хоробрості та Набори першої необхідності для дітлахів із малозабезпечених родин і будинків сиріт. А ще ми змогли провести кілька тренінгів для батьків, чиї діти мусять лежати в лікарні.

Загалом за рік витрати склали 2 мільйони 732 тисячі гривень. Чи вийшли ми в мінус? Ні, бо ми заощадливі і скористалися залишком коштів з попередніх років.

Усе це можливо лише завдяки вашій підтримці та довірі. Дякуємо, що із року в рік ви поруч!

Познайомитися із публічним звітом

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл