Ми успішно пройшли аудиторську перевірку за 2017, 2018, 2019 роки!

17.11.20

Громадська організація Small Heart with Art успішно пройшла аудиторську перевірку за три роки діяльності – 2017-2019 рр. Перевірку проводили спеціалісти аудиторської компанії UHY Prostor LLC, щоє частиною міжнародної мережі бухгалтерських і консалтингових компаній UHY International. Аудитори UHY Prostor LLC у своєму висновку підтвердили, що Small Heart with Art – це чесна організація, що здійснює відкрито фінансові і господарські операції, прозоро звітує про них та може провадити благодійну діяльність в Україні на високому рівні. Ми отримали цінні вказівки та рекомендації, що можна поліпшити у документообігу громадської організації і відразу взялися до їх впровадження. Аудиторська перевірка підтвердила достовірність бухгалтерської звітності Small Heart with Art та її відповідність вимогам українського законодавства.

2017

2018

2019

Аудиторська компанія UHY Prostor LLC з 2003 року проводить аудит фінансової звітності підприємств та неприбуткових організацій відповідно до міжнародних стандартів аудиту, ,застосовуючи найкращі міжнародні практики, що розроблені аудиторами міжнародної мережі UHY International. Висока якість та оперативність, професіоналізм та індивідуальний підхід до клієнтів – це цінності, якими керуються працівники компанії у повсякденній роботі з клієнтами. А ще UHY Prostor LLC ведуть бухгалтерську та юридичну практику, тож якщо маєте потреби, звертайтесь! Тут ви знайдете кваліфікованого партнера UHY Prostor LLC

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл