Ізраїльський художник Ханох Півен відвідав лікарні Києва та Житомира під час пандемії COVID-19

17.12.20

Ми щасливі і пишаємось – маленькі серця наших підопічних і серця тих, хто стежить за їх здоров’ям, поринули у світ мистецтва разом з всесвітньо відомим ізраїльським художником Ханохом Півенем.

Спільно з Посольство Держави Ізраїль в Україні ми реалізували проект «Мистецтво здоров’я» – це серія майстер-класів для дітей, медичних співробітників та лікарняних вчителів. Ханох вчить через мистецтво, творчий процес пізнавати себе, знаходити внутрішні ресурси для дії та боротьби, отримувати позитивні емоції, надає інструменти для подолання психологічної кризи.

Було проведено 6 майстерень у Національній дитячій спеціалізованій лікарні “Охматдит” і 2 в Житомирі – у Дитячій лікарні ім. Башека і Житомирському Центрі творчості дітей і молоді. Процес створення автопортретів поглинув усіх учасників та подарував купу позитивних емоцій. Психологи лікарні беруть методику художника собі на замітку для проведення терапевтичних занять.

Ханох Півен – відзначений багатьма нагородами ілюстратор, вихователь та досвідчений ініціатор творчих проектів. Роботи Півена є унікальними як за формою, так і за методом. Надаючи предметам повсякденного вжитку нового сенсу та застосовуючи їх у незвичайний спосіб, він вчить створювати нові асоціації та з їх допомогою комунікувати з оточуючими. Це допомагає справлятися із тривогою, досліджувати та візуалізувати своє розуміння цінностей та емоцій.

З 1992 року, роботи Півена публікуються у авторитетних виданнях по всьому світі, таких як Time, Newsweek, Rolling Stone, London Times, Der Spiegel та ізраїльська Haaretz. Півен є автором серії дитячих книг та інтерактивних додатків, телевізійних шоу, інтерактивних виставок та рекламних кампаній, що отримали безліч нагород.

Всі заходи було проведено з дотриманням карантинних вимог.

 

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл