Намисто Хоробрості для карапузів в Охматдит

14.01.21

Для підопічних одного з відділень НДСЛ «Охматдит» ми запустили пілотний проект «Намисто хоробрості» за фінансової підтримки благодійної організації “Міжнародний жіночий клуб міста Києва”.

Для карапузів важливо бачити, шо вони сильні і завдяки їх силі, діям лікарів вони одужують. Паперова історія хвороби – це для дорослих. А для дитини – кольорове намисто! Де кожна окрема намистина має своє значення та розповідає про перемогу над вірусом, бактерією, болем і страхом.
Скільки намистин — стільки процедур, уколів, досліджень, операцій та інших маніпуляцій довелося пройти заради одужання. Це намацальна історія марафону заради здоров’я та перемоги над хворобою.
Намисто хоробрості – це особиста історія маленьких пацієнтів: це ілюстрація того шляху, який карапуз проходить щодня впродовж тижнів, місяців лікування.

Ось як все відбувається. Психологи лікарні з Центру медико-психологічної, соціально-реабілітаційної допомоги проводять терапевтичні зустрічі з дітьми, використовуючи намистини хоробрості для досягнення більшої концентрації уваги у маленьких пацієнтів на їх досягненнях у процесі лікування, вчить цінувати момент та вірити у свої сили й одужання.
Дітлахи разом із психологом збирають своє намисто хоробрості, де кожна окрема намистинка позначає певну процедуру, яку довелося пережити на шляху до одужання, будь то пунції, уколи чи перев’язки. А ще серед намистин є і такі, що позначають приємні моменти, пережиті в лікарні, як от день народження або ж день виписки з лікарні. Таким чином з’являться індивідуальні і неповторні прикраси, адже і тривалість лікування, і кількість пройдених маніпуляцій. Але однозначно, намисто хоробрості – це намацальна історія перемоги, артефакт суперсили та літопис одужання.

Впевнені, Намисто хоробрості додасть суперсили та розуміння: щодня маленькі пацієнти крокують до свого одужання!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл