Макс Барських в Школі Супергероїв

15.07.21

Бувають такі події, яких з нетерпінням очікують всі. Сама ж подія перевершує будь-які сподівання. А захват і настрій після неї залишаються надовго

Такою подією в Школі Супергероїв став візит відомого українського співака Макса Барських, який відбувся 8 липня. Це було справжнісіньке свято! На зустріч з кумиром молоді прийшли діти різного віку, їхні батьки, а також лікарі та медсестри.

З перших хвилин спілкування Макса з карапузами стало дружнім і теплим. Він багато розповідав про себе та ті зусилля, яких довелось докласти аби досягти результатів і стати відомим співаком. Розповів про свої теперішні цілі і мрії. Розпитав у дітей, чого хочуть і про що мріють вони. Макс щиро бажав малятам та їхнім сім’ям віри і здійснення найзаповітніших мрій.

Ну і звичайно ж Макс співав. Знані і улюблені всіма хіти. А великий хор дітей та дорослих йому підспівував.

Ця яскрава і емоційна зустріч принесла всім море задоволення, захвату, енергії. А також надала сил у щоденній злагодженій праці в боротьбі з хворобою.

Наостанок Макс Барських подарував шанувальникам альбоми з автографами і залишив побажання на стіні нашої Резиденції. Відтоді всі, хто хоче зарядитись позитивом та теплими спогадами, може прийти в живу лабораторію Городика, перечитати побажання та покращити собі настрій.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл