Ми на Atlas Weekend

22.07.21

З 5 по 11 липня в Києві відбулась одна з найочікуваніших подій літа – фестиваль Atlas Weekend

Учасники фестивалю могли сповна насолодитись спілкуванням, музикою і драйвом. Окрім того відвідати «Містечко громадських організацій». Ця соціальна ініціатива зібрала навколо себе яскравих і самобутніх учасників аби показати, як власними зусиллями і стараннями можна змінити світ на краще.

Школа Супергероїв зайняла своє місце в «Містечку громадських організацій» і кожного дня знайомила гостей фестивалю із тими цілями і мріями, яких ми прагнемо досягти. Ми активно розповідали, чому можливість навчатися у стінах лікарні під час тривалого лікування є надзвичайно важливою для дітей.

Ми дали змогу усім бажаючим знову відчути себе учнями і ненадовго повернутися у шкільне життя. Ми складали оригамі та малювали листівки.

А для найбільш сміливих і впевнених у собі підготували тест на знання шкільної програми. Можна було уявити себе вчителем і спробувати дати відповіді на запитання зі шкільного курсу, вклавшись у відведений час.
Не всі погоджувались на це випробування і не всі встигали. Але ми отримали найважливіше – спілкування та розуміння освітніх потреб кожної дитини.

Захід видався емоційним та результативним. Дякуємо усім, хто долучився!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл