Фокуси для Супергероїв

02.09.21

Щоб запам’ятати літо і правильно налаштуватись на початок навчального року, потрібно яскраво провести останній літній день

Саме так і вчинила Школа Супергероїв і запросила до себе Шоу Фокусів. Це магічно-феєричне свято відбулося 31 серпня. На дійство прийшли всі: малі і дорослі, лікарі і пацієнти.
Нашим гостем і чародієм був фокусник із Франції – Самуель Джианнанджелі. Його виступи дивували глядачів в різних країнах Європи, а тепер настала черга і наших супергероїв.
Перші ноти музичного супроводу занурили глядачів у атмосферу таємничості та загадок. Усі були схвильовані, але зосереджені. Кожен намагався розгадати секрет фокусів. Але впоратися з цим складним завданням було не просто. Бо ж наш гість виявився справжнісіньким майстром своєї справи.
Дітям було дуже цікаво і кожен хотів аби Самуель обрав своїм помічником і покликав для участі в фокусі саме його.

Шоу видалось насправді дивовижним. Уся велика родина Школи Супергероїв ще раз переконалась, що магія існує, дива трапляються. Варто тільки вірити в них! І з новими силами, сповнені енергії розпочали новий навчальний рік.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл