Pro Bono Hackathon

20.10.21

Pro Bono Hackathon – подія, на яку всі довго чекали

19 жовтня на Платформі Pro Bono Hackathon відбулась подія, на яку довго чекали всі ті, хто опікується можливістю отримувати освіту дітям, які перебувають на тривалому лікуванні в медичних закладах.
Ця проблема є надзвичайно важливою як для дітей, що лікуються, так і для їхніх сімей. В той самий час про неї мало говорять, а отже і шляхи вирішення знаходити нелегко.

Суть проблеми полягає в тому, що дитина, опинившись в лікарні, втрачає зв’язок зі школою за місцем її проживання. А отже повністю випадає з навчального процесу та з соціального життя. А це негативним чином впливає на психо-емоційний стан дитини та її здатність чинити опір хворобі.

Тож на Pro Bono Hackathon зібрались експерти, щоб визначити першочергові питання, зібрати ідеї та окреслити шляхи вирішення освітніх проблем дітей на тривалому лікуванні.

Говорили про:

• спрощення механізму зарахування дитини до лікарняної школи на період лікування;
• зарахування результатів навчання дитини в лікарні при поверненні в звичайну школу;
• державну гарантію цього процесу – як фінансову, так і експертну. Адже зараз освіта дітей в лікарнях тримається на плечах громадської організації @smallheartwithart.

Вирішити ці питання одномоментно неможливо, але ми готові працювати далі, залучаючи до співпраці як однодумців, так і державні структури, аби зрушити з місця, прописати та ухвалити такі необхідні документи.

Дякуємо за співпрацю та підтримку платформі Pro Bono, проєкту «Право на освіту» та його куратору Наталії Мосейчук!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл