Уроки Мрій в Школі Супергероїв

26.10.21

Усе зроблене і втілене в життя колись було мрією

З початком нового навчального року в Школі Супергероїв поновилися Уроки Мрій. Щотижня в котромусь із відділень київського Охматдиту ранок починається з особливого пожвавлення. Супергерої чекають на супергостей.

Так протягом місяця карапузів з відділення ендокринології відвідали журналісти телеканалу 1+1: кореспондентка ТСН та ведуча проєкту «Про спорт» Валерія Ковалінська та Данило Щестюк – керівник проєктів FootballHub та «ПроФутбол Digital».
До супергероїв із хірургії приходила відома співачка Софія Єгорова, а в неврологію завітав тренер з мотивації Andreas Tissen.

Також Уроки Мрій пройшли в Школі Супергероїв в лікарнях Житомира, Дніпра, Хмельницького та інших міст України.

Кожен такий урок починається з теплого знайомства. Ми усі разом міркуємо над тим, чому ж так важливо мріяти щотижня, щодня й щогодини? Наші гості діляться мріями дитинства та своїми історіями їх здійснення. А карапузи тим часом зазирають у свої сміливі сердечка, відшукують найважливіші для них мрії і найпалкіші бажання. Записують їх, замальовують. Іноді охоче діляться мріями з нами. Іноді лишають тільки для себе. Але ми всі разом: вчителі, діти і гості – в єдиному щирому пориві запускаємо світлі промінчики мрії кожного у всесвіт і точно знаємо, що все обов’язково здійсниться!

Проведення Уроків Мрій в лікарняних школах стало можливим завдяки проєкту 1+1 медіа «Здійсни мрію», який стартував 29 квітня 2016 року у Всесвітній день бажань. З того часу завдяки проекту вдалося здійснити сотні грандіозних мрій маленьких пацієнтів лікарень. І тим самим допомогти їм у щоденній боротьбі за здоров’я. Адже позитивні світлі емоції, щира віра в перемогу і у те, що все обов’язково здійсниться – це є найкращою психотерапією і мотивацією на шляху до одужання.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл