Відкрили Школу Супергероїв в Харкові

23.12.21

«Кращого завершення року не можливо було побажати. Основне, що ми продовжуємо робити – це надавати найкращі освітні можливості дітям.
Сьогодні відкрився клас у Харкові й, як ви бачите, тут є найкращі можливості для навчання маленьких супергероїв.
Нещодавно Кабінетом Міністрів України було затверджено державну установу «Школа Супергероїв» та презентовано її в МОНі. Поки триває бюрократичний процес, ми не зупиняємось й місія організації – вона не закінчиться, поки в кожної дитини не буде доступу до якісної освіти».

 

З емоційної цитати засновниці Школи Супергероїв Євгенії Смірнової розпочинаємо віртуальну подорож в історію відкриття Школи в Харкові.

У серпні 2021 року ми разом з нашою хрещеною мамою Наталією Мосейчук, кураторкою проєкту Право на освіту та телеведучою каналу 1+1, мали розмову з Харківським міським головою Ігорем Тереховим щодо організації Школи Супергероїв.

 

Під час візиту до Харкова ми побували в декількох лікарнях міста. Для створення Школи Супергероїв була обрана Міська клінічна дитяча лікарня № 16 міста Харкова, оскільки в закладі лікуються діти з онкогематологічною патологією, вони довготривало перебувають у лікарні та не мають можливості своєчасно отримати якісну освіту.

Завдяки підтримці Харківського міського голови оперативно були виділені кошти для реорганізації та ремонту холу другого поверху лікарні, проведено капітальний ремонт навчального класу.

В оснащенні учбового класу «Школи Супергероїв» прийняли участь громадські діячі та волонтери:
– Оксана Сліпченко, Саід Джавід та Артур Стаценко – допомогли в придбанні Крафт боксу – дерев’яної мапи світу з led підсвічуванням;
– Андрій Литвинов виділив кошти для придбання шкільних меблів;
– Ротарі-Клуб «Харків Надія», Харківське відділення “ПРИВАТБАНК” та Харківська спеціалізована школа № 119 допомогли придбати планшети для учнів «Школи Супергероїв»;
– Підручники та робочі зошити надало Видавництво «Ранок»;
– Андрій Табачин, засновник компанії EdPro, подарував Школі інтерактивну сенсорну панель.
– Олена Романова «AlurDesign» створила візуалізацію Школи.
– Компанії Schneider Electric та Cooper&Hunter надали електрообладнання та кондиціонери відповідно.

Відкриття Школи Супергероїв в Харкові прийшли підтримати всі причетні до події з Харківської міської ради, адміністрації лікарні, громадські діячі та волонтери.

Чотири місяці підготовки і кропіткої праці знадобились для того, щоб забезпечити основне – повноцінне, наповнене можливостями сьогодення для дітей, які ведуть боротьбу за своє здоров’я і протягом тривалого періоду знаходяться в лікарнях.
Дати можливість дитині проживати своє дитинство повноцінно: ходити до школи, пізнавати нове, спілкуватись з однокласниками та вчителями, отримувати підтримку, схвалення та заохочення – це те, заради чого ми у співпраці з вами, наші друзі та партнери, створюємо Школи Супергероїв в лікарнях.

Сюжет ТСН про відкриття Школи Супергероїв в Харкові

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл