Як ми працюватимемо найближчим часом

28.03.22

Шукаємо, збираємо та доставляємо медичні препарати, засоби гігієни та харчування лікарням, які приймають постраждалих під час бомбардувань та обстрілів

 

Ми організували Волонтерський штаб Допомоги Лікарням Києва, Харкова та інших міст, які приймають ранених пацієнтів – медичні препарати, засоби гігієни, харчування.

Для порятунку життів збираємо гроші на закупівлю турнікетів CAT. Партія в 200 штук вже чекає на оплату (один коштує 35 євро плюс податки та збір).

Для організації доставки грузів по лікарнях найгостріше стоїть питання компенсації пального – частина водіїв може доставляти безоплатно, а частина запитує компенсацію. Шукаємо гроші для компенсації.

Фокусуємося на розробці програми психологічної допомоги дітям, які найбільше постраждали від військових дій – отримали поранення, втратили кінцівки та на очах яких вбили їх рідних. Розраховуємо на підтримку міжнародної спільноти для реалізації даної програми, яка вслючатиме підготовку українських психологів та психотерапетів до роботи з дітьми, що пройшли через війну, їх сертифікацію як тренерів.
Програма передбачатиме три складові для кожного маленького пацієнта:
— повний психологічний супровід до моменту, коли дитина зможе самостійно впоратися зі своїм станом;
— індивідуальні зустрічі зі спеціалістом двічі на тиждень;
— щомісячну супервізію з родиною чи опікунами, щоб надати практичні поради, як підтримати психологічну реабілітацію дитини.

Ми продовжуємо надавати освіту дітям в лікарнях. Від Охматдит маємо запит про продовження організації уроків для дітей, які перебувають на лікуванні. Заняття з вчителями, майстер-класи допоможуть дітям відволіктися від тяжких думок. Тож актуальним лишається фонд заробітної праці вчителів та координатора навчального процесу в НДСЛ «Охматдит»

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл