Програма підготовки психологів для дітей, які бачили війну

04.04.22

На превеликий жаль протягом останнього місяця фокус допомоги та підтримки дітей командою Школи Супергероїв у лікарнях мусив розширитись і трансформуватись.

Супергерої, які у мирний час отримували планове довготривале лікування, з початком війни були евакуйовані у більш безпечні регіони та за кордон.

Сьогодні ж лікарні переповнені дітьми з важкими пораненнями, з втраченими кінцівками та у складному психоемоційному стані. Ці діти пережили багатоденне перебування у холодних підвалах та зруйнованих будинках. Вони бачили знищені дороги, понівечені вулиці, спалені автомобілі. Вони бачили поранених та вбитих людей. А декому з дітей довелось пережити найстрашніше – побачити на власні очі смерть батьків, братів та сестер або інших членів родини.

Наша команда розпочала реалізацію програми підготовки українських психологів та психотерапевтів для роботи з дітьми, які пережили війну.

Програма передбачатиме три складові для кожного маленького пацієнта:

– Повний психологічний супровід до моменту, коли дитина зможе самостійно впоратись зі своїм станом;
– Індивідуальні зустрічі зі спеціалістом двічі на тиждень;
– Щомісячну супервізію з родиною чи опікунами, щоб надати практичні поради, як проводити і підтримувати психологічну реабілітацію дитини.

Ми дуже розраховуємо на підтримку міжнародної спільноти з реалізації даної програми!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл