Допомога від “Громади” із Сан-Франциско

23.04.22

Продовжуємо шукати підтримки і допомоги для реалізації надважливого проєкту – підсилення українських психологів та психотерапевтів для роботи з дітьми, які зазнали тяжких поранень та травм внаслідок обстрілів та бомбардувань, мусили тижнями жити в підвалах та бомбосховищах без їжі та води, бачили смерть знайомих та рідних, були свідками звірств окупантів.

Кожна дитина, яка пройшла через жахи війни, потребує особливої уваги та піклування. А також кваліфікованої медичної та психологічної допомоги.

Тому першочерговим завданням на сьогодні є підсилення команди кризових психологів, які володітимуть необхідними навиками подолання травм та стабілізації станів, а також будуть володіти ситуацією, яка склалася в країні та розумітимуть ментальні та історичні особливості підопічних. Що значною мірою полегшуватиме взаєморозуміння та сприятиме прогресу.

Сьогодні ми б хотіли познайомити наших підписників з неймовірними людьми з неприбуткової організації «Громада», які живуть з Україною в серці у далекому Сан-Франциско. Команда однодумців організувала також першу Українську газету з однойменною назвою https://www.facebook.com/HromadaSF . Засновники організації працюють у сфері інформаційних технологій, а також займаються благодійністю.

З початком війни «Громада» активно розповідає правду про події в Україні та бере активну участь зі збору благодійних пожертв, які згодом передає у найгарячіші точки, де ведуться бої та де є найбільше постраждалого населення. Також громадська організація співпрацює з дитячими благодійними фондами України, аби надати допомогу найбільш незахищеним та чутливим верствам населення – дітям.

«Громада» також допомогла і нашій громадській ініціативі, передавши суму в 5 тисяч доларів на підготовку кризових психологів в Україні.

Коли нам зустрічаються такі заповзяті, активні та позитивні люди з бажанням допомагати, ми аніскілечки не сумніваємось в нашій перемозі. В тому, що нам вдасться реалізувати все, що запланували і навіть більше!

Дякуємо команді «Громади» за допомогу! Сподіваємось на подальшу співпрацю!

Все буде Україна!

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл