Відкриття Школи Супергероїв у Львові!

07.06.23

30 травня в дитячій лікарні святого Миколая у Львові відкрився освітній осередок державної установи «Школа супергероїв»

Це перший освітній центр «Школи супергероїв», що відкрився після того, як вона набула статусу державної установи. Відтепер діти, що перебувають тут на лікуванні, зможуть розкривати свої таланти, навчатися професій і йти в ногу з життям навіть у лікарняних палатах. Створити цей освітній простір вдалося завдяки фінансовій підтримці міжнародної юридичної компанії Dentons. Це наші давні друзі і партнери, які допомагають нам реалізовувати проєкти та розвиватися. Саме вони підтримали та надали фінансову допомогу для забезпечення ремонту та оснащення двох яскравих класів Школи Супергероїв у Львові.

В урочистому заході взяли участь Лілія Гриневич — членкиня піклувальної ради ДУ «Школа супергероїв», ексміністерка освіти і науки України, Наталія Мосейчук — журналістка, кураторка проєкту «Право на освіту» й ДУ «Школа супергероїв», Андрій Садовий — міський голова Львова, Євгенія Смірнова — в. о. директора ДУ «Школа супергероїв», наша засновниця й ідейна натхненниця.

Міський голова Львова Андрій Садовий, який свого часу звернувся до ДУ «Школа супергероїв» з проханням відкрити школу в лікарні Святого Миколая, виразив свою вдячність і сподівання, що попереду буде ще більше нових освітніх осередків у лікарнях. І якнайбільше дітей матимуть можливість навчатися в яскравих просторах Школи Супергероїв.

Євгенія Смірнова, в. о. директора ДУ «Школа супергероїв»: “Саме Львів став першим містом, де відкрився освітній осередок «Школи супергероїв» як державної установи та перша школа, що була відкрита з початку повномасштабного вторгнення. Дякую нашим партнерам та команді за таку необхідну підтримку та мобілізацію в роботі, що зробило сьогоднішнє відкриття нового осередку можливим. Пишаюсь Вами та вірю, що наші перемоги будуть приносити ще більше цікавих та неймовірних занять для дітей та йти в ногу з життям навіть у лікарняних палатах”.

Кураторка Школи та ведуча 1+1 Наталія Мосейчук, яка саме цього дня святкувала ювілей, щиро подякувала за такий неймовірний подарунок, як відкриття нової Школи Супергероїв, що тепер надихатиме дітей Львова.

Учасникам заходу провели екскурсію класами Школи Супергероїв. Зокрема, вони взяли участь у відкритих уроках історії України, хімії та мали змогу поспілкуватися із супергероями й дізнатися про їхні враження від навчання в школі.

Зараз в Україні вже працюють 9 освітніх центрів ДУ «Школа супергероїв», що забезпечують право на освіту дітей, які перебувають на стаціонарному лікуванні по всій території України. Для дітей відсутність навчальної програми означає вимушений вихід з освітнього процесу та соціального життя, що негативно впливає на їхній психологічний стан, швидкість одужання та ускладнює повернення до школи та звичайного життя. Тому так важливо надати дітям, які перебувають на лікуванні, можливість залишатися в освітньому процесі.

ДУ «Школа супергероїв» було створено за ініціативи Офісу Президента, Уряду України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України та за підтримки першої леді України. Освітній осередок у Львові вдалося зробити завдяки міжнародній юридичній компанії Dentons та колаборації громадського сектору й бізнесу, фахівців пробоно — ГО «Маленьке серце з мистецтвом» та 1+1 медіа, Посольству США в Україні, проєкту «Право на освіту», ТОВ «ЕдПро», Cooper&Hunter, дизайн-бюро DVOETOCHIE, Наталії Гудименко, Єлизаветі Фещенко та Аллі Сороковиковій та міжнародному благодійному фонду «Здоров’я майбутнього».

Сьогодні в лікарні Львова вже 400 дітей отримали 1600 освітніх послуг у Школі Супергероїв з командою з 19 фахівців. Однією з цих дітей, стала супергеройка Аня з Броварів, що під час авіакатастрофи гелікоптера, який впав біла її садочка, отримала численні опіки та проходила лікування у Львові. Дитина мала не лише важкий фізичний стан, а складний психологічний стан, а саме боялась лікарів та найголовніше торкатись до опіків, але психолог та вихователька Школи Супергероїв крок за кроком змогли мінімізувати наслідки її травми. І маленька Аня з мовчазної дитини, що не виходила з палати, нарешті перетворилась на усміхнену дівчинку, яким і має бути 5-річній карапуз.
Тепер після завершення всіх робіт та оснащення класів у планах лікарняної команди вчителів Львова утричі збільшити охоплення дітей і кількість наданих освітніх послуг.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл