Благодійний воркшоп з талановитим ілюстратором Ханохом Півеном

18.05.22

Пишаємося всіма нашими друзями і партнерами, вдячні, що вони з нами, незважаючи ні на пандемію Covid-19, ні на війну!

 

Таким неймовірним і талановитим другом є, відзначений багатьма нагородами ілюстратор, вихователь та досвідчений ініціатор творчих проектів з Ізраїлю, Hanoch Piven.

Він відвідав дітей у НДСЛ Охматдит в Києві та дитячих лікарнях Житомира у 2020 році. Його роботи є простими і геніальними водночас, адже для їх створення митець використовує предмети повсякденного вжитку, які зачасту ми просто викидаємо в смітник. З усього, що потрапляє під руку, пан Ханох вчить створювати асоціації та комунікувати з оточуючими. А ще процес творення допомагає подолати тривогу, краще розуміти та проявляти себе.

Нещодавно Ханох Півен провів благодійний воркшоп, на якому учасники робили автопортрети, сімейні портрети із повсякденних предметів.

Всі зібрані кошти він вирішив передати ГО Small Heart with Art – щоб у Бібліотеці Школи Супергероїв з’явився володар книжок і допомагав карапузам, що постраждали від війни і перебувають на лікуванні в столичній лікарні, обирати книжки до смаку. Цю ініціативу пана Ханоха підтримали і The World Union For Progressive Judaism – тепер бібліотекар гарантовано працюватиме 6 місяців)

Ми дуже дякуємо пану Ханох, його команді та партнерам за підтримку у цей непростий час!

Окрема подяка Дар’ї Померанзевій за комунікацію, організацію майстер-класу та його модерування.

Продовжуємо працювати заради дітей та сподіваємось, що після перемоги будемо творити, сидячи в класах мережі Шкіл Супергероїв, під особистим керівництвом неперевершеного митця Ханоха Півена.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл