Турнікети для фронту

11.07.22

Від початку війни нам вдалося знайти, придбати та доставити на передову 300 американських CAT Gen 7 та 45 польських Black Front.

Турнікет — сучасний аналог джгута, який за секунди зупиняє критичну кровотечу. Його найперша перевага в тому, що він максимально легкий у використанні, а значить його можна затягнути навіть самому собі, навіть однією рукою і навіть, якщо втрачаєш свідомість чи перебуваєш під вогнем.

Поки що це єдиний надійний та безпечний спосіб врятувати своє життя та зробити так, щоб після медичної допомоги усі руки та ноги могли нормально функціонувати.

За стандартами НАТО, кожен воїн мусить мати два таких турнікети. Але в наших бійців часто немає навіть одного. Це питання життя та смерті. Знайти, замовити та викупити якісні американські турнікети — завдання із зірочкою. Будь-які аналоги є небезпечні та не діють в екстремальних умовах.

Але завдяки зборам, нам вдалося в перші дні війни зібрати кошти на 100 американських CAT останнього покоління та доправити їх на передову. А згодом наші постійні друзі Trans-Atlantic Medical Relief Foundation допомогли оплатити ще 200 турнікетів, які просто зараз прямують в гарячі точки.

Ще 45 польських турнікетів BLACK FRONT (які створені за конструкцією CAT, тому теж легкі у використанні) поїхали в травні на Схід до спецзагонів ЗСУ, їх вдалося придбати завдяки волонтерам.

Турнікети, які і всі інструменти тактичної медицини — це розхідники. Вони потрібні завжди та всім. Тому не покладаємо рук. Навіть 10 класних турнікетів — це 10 врятованих життів. Наші воїни та парамедики неймовірно вдячні вам за всі внески та допомогу.

Дякуємо всім, хто підтримує нас та нашу країну, разом ми рятуємо життя, разом ідемо до перемоги!

 

За потреби завантажити звіт ви можете тут

 

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл