(Українська) Турнікети для фронту

11.07.22

(Українська)

Від початку війни нам вдалося знайти, придбати та доставити на передову 300 американських CAT Gen 7 та 45 польських Black Front.

Турнікет — сучасний аналог джгута, який за секунди зупиняє критичну кровотечу. Його найперша перевага в тому, що він максимально легкий у використанні, а значить його можна затягнути навіть самому собі, навіть однією рукою і навіть, якщо втрачаєш свідомість чи перебуваєш під вогнем.

Поки що це єдиний надійний та безпечний спосіб врятувати своє життя та зробити так, щоб після медичної допомоги усі руки та ноги могли нормально функціонувати.

За стандартами НАТО, кожен воїн мусить мати два таких турнікети. Але в наших бійців часто немає навіть одного. Це питання життя та смерті. Знайти, замовити та викупити якісні американські турнікети — завдання із зірочкою. Будь-які аналоги є небезпечні та не діють в екстремальних умовах.

Але завдяки зборам, нам вдалося в перші дні війни зібрати кошти на 100 американських CAT останнього покоління та доправити їх на передову. А згодом наші постійні друзі Trans-Atlantic Medical Relief Foundation допомогли оплатити ще 200 турнікетів, які просто зараз прямують в гарячі точки.

Ще 45 польських турнікетів BLACK FRONT (які створені за конструкцією CAT, тому теж легкі у використанні) поїхали в травні на Схід до спецзагонів ЗСУ, їх вдалося придбати завдяки волонтерам.

Турнікети, які і всі інструменти тактичної медицини — це розхідники. Вони потрібні завжди та всім. Тому не покладаємо рук. Навіть 10 класних турнікетів — це 10 врятованих життів. Наші воїни та парамедики неймовірно вдячні вам за всі внески та допомогу.

Дякуємо всім, хто підтримує нас та нашу країну, разом ми рятуємо життя, разом ідемо до перемоги!

 

За потреби завантажити звіт ви можете тут

 

Sign up

Are you ready to scold us? Keep up to date with all the news!
They are really good in our letters.

+

HOW TO GET HELP:

If your hospital needs medicines during the war, please create a list of needed items in a Word file.

Fill in the form below and upload the file.

If you have any questions, write to info@smallheartwithart.org.

We will try to do our best!

Upload file