Школа супергероїв на сторінках The New York Times

04.11.22

Щороку ми проводимо стратегічні сесії з планування роботи в наступному році і мрії на майбутнє. Ще в 2020 році ми амбіціозно зажадали побачити довідку про роботу Школи Супергероїв у найвідомішому у світі виданні The New York Times. А в цьому році наша мрія здійснилась! Школа лиш, що за обставин війни.

З початком повномасштабного вторгнення в Україну сотні українських дітей зазнали фізичних і сотні тисяч психологічних травм. Ті, хто має серйозні фізичні ушкодження або втратив рідних, вже ніколи не повернуться в те безтурботне дитинство, що було у кожної дитини до ранку 24 лютого. Категорія дітей, з якими працювали вчителі Школи Супергероїв змінилася – тепер це не лише діти з ВІЛ та онкологією, аутоіммунними та ендикринними захворюваннями, але і діти, травмовані війною. Саме завдяки їх високій оцінці роботи вчителів Школи Супергероїв  на сторінках The New York Times з’явилася про нас як частини комплексного підходу в наданні реабілітаційних послуг дітям, постраждалих від війни. Читайте за посиланням статтю The New York Times

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл