“Урядовий кур’єр” розповів про Школу супергероїв

23.11.22

“Урядовий кур’єр” – це щоденне видання центральних органів виконавчої влади України, на сторінках якого днями вийшло інтерв’ю з Євгенією Смірновою, натхненницею, засновницею та виконуючою обов’язки директора державної установи «Школа супергероїв».

«Кожен українець буде все життя пам’ятати 24 лютого 2022 року,  і я теж  бачила реакцію нашої команди, ми були налякані та розгублені, як і вся країна. Здавалося, що ці сім років ми робили щось не те, потрібно було ходити в тир і вчитися стріляти, а ми займалися освітою в дитячих лікарнях і допомагали дітям, хворим на ВІЛ/СНІД та онкологію. Дякуючи міжнародним партнерам, у перші тижні війни почалася евакуація дітей за кордон, бо в Україні надавати висококваліфіковану медичну допомогу було важко і вкрай небезпечно. Минали дні, підопічні «Школи супергероїв» залишали країну, і ми не розуміли, як працювати і куди рухатися. Але цей стан тривав недовго — на лікування до «Охматдиту» привезли дівчинку з окупованого Маріуполя. Від її історії у жилах стигне кров — пережила пекло обстрілів та втрату близької людини, яка померла в неї на руках. І перше бажання, яке озвучила Каріна психологам лікарні, що вона хоче продовжити вчитися і готуватися до ЗНО з математики. В один момент дитина мобілізувала всю нашу команду і «Школа супергероїв» поновила навчальний процес спочатку в «Охматдиті», а потім і в інших лікарнях. Наша школа тепер не тільки навчає дітей, а є першою ланкою реабілітації від психологічних травм війни», – перше, про що говорить Євгенія.

Читайте повне інтерв’ю на Урядовому кур’єрі про нові виклики Школі Супергероїв, нові можливості та напрямки розвитку.

Підписатися

Готові за нами підглядати? Будьте в курсі всіх новин!
У наших листах вони дійсно хороші.

+

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

Якщо вашій лікарні необхідна допомога медикаментами під час війни, будь ласка, створіть короткий перелік потрібних позицій у вордівському файлі. 

Заповніть анкету нижче та завантажте файл.

При винекненні будь-яких питань, пишіть нам  info@smallheartwithart.org 

Ми спробуємо зробити те, що в наших силах! 

Завантажити файл